http://cop.lodzkie.pl

http://cop.lodzkie.pl

http://www.rpo.lodzkie.pl


W najbliższy poniedziałek, 16 października, rozpocznie się dwudniowa X edycja największego wydarzenia promocyjno-gospodarczego w Łódzkiem !

Europejskie Forum Gospodarcze to platforma wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami świata biznesu, nauki i władzami samorządowymi, a przede wszystkim miejsce, gdzie przedsiębiorcy mogą wypromować swoje innowacyjne pomysły i nawiązać kontakty biznesowe. W programie przewidziano spotkania B2B oraz sesje plenarne i panele dyskusyjne z udziałem znanych, polskich i zagranicznych ekspertów m.in.: dr Henryki Bochniarz, Güntera Verheugena, prof. Witolda Orłowskiego i Włodzimierza Cimoszewicza.

Imprezę uświetni wieczorna Gala wręczenia Nagród "Mocni w Biznesie", podczas której poznamy gospodarczych liderów naszego regionu. Wśród 6 kategorii konkursowych znajduje się "Unijny projekt z potencjałem", w której biorą udział nasi beneficjenci. Jest też kategoria, w której liczy się głos internatów – Nagroda Publiczności. Do 13 października br. można głosować na najbardziej innowacyjny Państwa zdaniem produkt lub usługę Łódzkiego.

Uroczystość, którą poprowadzi popularny duet: Dorota Wellman i Marcin Prokop oraz uświetni występ gwiazdy polskiej sceny muzycznej - Edyty Górniak, odbędzie się w poniedziałek o godz. 20.00 w hotelu Andel’s Łódź.

Program wydarzenia, głosowanie i rejestracja uczestników na stronie: www.forum.lodzkie.pl