http://cop.lodzkie.pl

http://cop.lodzkie.pl

http://www.rpo.lodzkie.pl


Dni Otwarte Funduszy Europejskich to niebywała okazja, aby poznać projekty zrealizowane w całym kraju dzięki unijnemu dofinansowaniu. Również w naszym województwie będziecie z bliska mogli przyjrzeć się ponad 60 realizacjom czasem niedostępnym do zwiedzania na co dzień. Swoje drzwi otworzą m.in. PGE Giganty Mocy w Bełchatowie,  Groty Nagórzyckie w Tomaszowie Mazowieckim, a firma Inovatica udostępni zwiedzającym innowacyjną koszulkę umożliwiającą pomiar parametrów ludzkiego ciała (pełna lista projektów do sprawdzenia tutaj). To dopiero początek atrakcji, bo na dalszą porcję świętowania zapraszamy Was na Rynki Główne 3 miast naszego województwa:

19 maja Piotrków Trybunalski
20 maja Łęczyca
21 maja Sieradz

W programie pokazowe mecze z rugbystami Budowlani Łódź Master Pharm oraz mistrzyniami Polski w koszykówce kobiet.  Jeśli jesteście gotowi  na sprawdzenie swoich sił z zawodowcami to koniecznie zgłoście swój udział. Informacje dot. zapisów na mecz znajdziecie na profilu Zmieniamy Łódzkie na FB.

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy przygotowało dla Was równie ciekawą propozycję -  co powiecie na udział w zabawie typu Escape Room, czyli pokój unijnych zagadek, w którym ukryto pełno dziwnych przedmiotów i wskazówek, by finalnie wraz z grupą przyjaciół (max 4 osoby) w 20 minut, osiągnąć cel, czyli wydostać się z zamkniętego pomieszczenia? Aby to zrobić, będziecie musieli rozwiązać kilka zagadek, wykazać się zręcznością, umiejętnością logicznego myślenia, kreatywnością i współpracą wszystkich osób w drużynie.

Specjalnie na tę okazję stworzyliśmy dla Was dwa autorskie pokoje: OGRÓD POMYSŁÓW I LABORATORIUM POMYSŁÓW, które będą miały swoją absolutną premierę na najbliższym evencie. Gwarantujemy moc wrażeń, emocji i radość z otwierania wszystkich tajnych skrytek i uruchamiania różnych urządzeń. Zapisy do wzięcia udziału w zabawie będą zbierane na miejscu w dniu imprezy w poszczególnych miastach. Zabawa odbędzie się w godzinach 15:00 – 20:00 w każdym z trzech miast.

Mamy nadzieje, że po udanej „ucieczce” z naszych pokojów zagadek wystarczy Wam jeszcze sił na pozostałe atrakcje jakie na Was czekają podczas DOFE. Warto też wybrać się na koncerty łódzkich zespołów: Varius Manx z Kasią Stankiewicz, Anity Lipnickiej oraz Blue Cafe.

Nie może Cię zabraknąć na największym unijnym wydarzeniu w tym roku. Widzimy się w weekend (pogoda zamówiona).

zplakat dofe lodz druk