http://cop.lodzkie.pl

http://cop.lodzkie.pl

http://www.rpo.lodzkie.pl

Ministerstwo Rozwoju zaprasza do udziału w projekcie, którego celem jest przedstawienie kompleksowej oferty wsparcia dla przedsiębiorców  (przede wszystkim w zakresie Funduszy Europejskich), ze szczególnym uwzględnieniem możliwości wykorzystywania i wdrażania przez nich innowacji -efektów prac w zakresie B+R. W trakcie spotkania, które odbędzie się 23 marca br. w godz. 11:30 – 15:00  (Bionanopark, ul. Dubois 114/116), eksperci z instytucji przyznających unijne wsparcie przedstawią:

  • kompleksową ofertę wsparcia z Programu Inteligentny Rozwój dla innowacyjnych inwestycji na każdym etapie rozwoju firmy: od startupu, poprzez działalność badawczo-rozwojową, przygotowanie do wdrożenia, inwestycje produktowe, na działaniach powdrożeniowych kończąc,
  • inne źródła wsparcia dla innowacyjnych firm m.in. z programów regionalnych,
  • korzyści płynące z innowacyjnego podejścia do biznesu oraz możliwe formy zawiązywania partnerstw pomiędzy biznesem a nauką.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj:
Wszystkich którzy będą zainteresowani tematyką, a nie będą mogli uczestniczyć w spotkaniu, zapraszamy na transmisję on-line, która w trakcie wydarzenia będzie dostępna na stronie: