http://cop.lodzkie.pl

http://cop.lodzkie.pl

http://www.rpo.lodzkie.pl

Zapraszamy na spotkanie informacyjne z ekspertem dotyczące  ogłoszonego konkursu:  Projekty B+R przedsiębiorstw. Konkurs skierowany jest do firm z regionu łódzkiego, a także do konsorcjów przemysłowych z wiodącą rolą przedsiębiorstw.

Głównym celem naboru jest wsparcie finansowe projektów, polegających na przeprowadzeniu łącznie badań przemysłowych i eksperymentalnych prac rozwojowych lub jedynie eksperymentalnych prac rozwojowych (do etapu pierwszej produkcji), służących opracowaniu nowego lub znacząco udoskonalonego produktu lub procesu.

Chcąc jak najlepiej wyjaśnić Wam kryteria, według których oceniane i wybierane będą najmocniejsze projekty, tradycyjnie już organizujemy spotkanie, które wzbogaci swoim wykładem ekspert zewnętrzny.

Nasi konsultanci szczegółowo omówią także dokumentację konkursową, a także dodatkowo odpowiedzą na Wasze indywidualne pytania związane z tym konkursem. Dodatkowy punkt programu będzie związany z wytycznymi udzielania zamówień publicznych oraz trwałością projektów.

Spotkanie odbędzie się:
11 kwietnia 2018 r., w godz. 10:00 – 14:30
Sala konferencyjna Centrum Obsługi Przedsiębiorcy (I piętro)
ul. Moniuszki 7/9, Łódź


Program spotkania

Zgłoszenia przyjmujemy do 9 kwietnia br.
Uprzejmie prosimy w formularzu zgłoszeniowym o przedstawienie nurtujących Państwa pytań, dotyczących konkursu, na które udzielimy odpowiedzi podczas spotkania, co znacznie usprawni jego przebieg.

Ilość miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Do osób, które zakwalifikują się na listę uczestników wyślemy potwierdzenie drogą elektroniczną.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Materiały ze szkolenia (zip)

Pytania i odpowiedzi część I