http://cop.lodzkie.pl

http://cop.lodzkie.pl

http://www.rpo.lodzkie.pl

Jeśli myślisz o dalekosiężnym rozwoju swojego biznesu i planujesz wejść ze swoją ofertą na zagraniczne rynki zbytu, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję.
Centrum Obsługi Przedsiębiorcy ogłosiło konkurs na opracowanie modelu biznesowego przedsiębiorstwa zmierzającego do jego internacjonalizacji i w związku z tym organizuje szkolenie, mające na celu wyposażenie potencjalnych zainteresowanych w pakiet niezbędnych informacji, jak przygotować poprawny wniosek o dofinansowanie.
Spotkanie informacyjne poprowadzą pracownicy naszej jednostki, którzy nie tylko wyjaśnią regulamin konkursu i warunki, które trzeba spełnić, ale przede wszystkim odpowiedzą  na wszelkie Wasze zapytania również w zakresie trwałości projektu i wytycznych udzielania zamówień publicznych

Spotkanie odbędzie się 20 lutego 2018 roku,
w sali konferencyjnej Centrum Obsługi Przedsiębiorcy,
ul. Moniuszki 7/9 w Łodzi, o godz. 10.00.

Program spotkania
Formularz zgłoszeniowy

Liczba miejsc jest ograniczona. Do osób, które zakwalifikują się na listę uczestników wyślemy potwierdzenie drogą elektroniczną.
Dodatkowo, jeśli już teraz macie jakiekolwiek pytania, dotyczące konkursu, uprzejmie prosimy o wpisanie ich do formularza zgłoszeniowego. Prowadzący szkolenie odniosą się do nich w trakcie spotkania, co usprawni jego przebieg.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.


Więcej o konkursie tutaj