http://cop.lodzkie.pl

http://cop.lodzkie.pl

http://www.rpo.lodzkie.pl

Jeśli myślisz o dalekosiężnym rozwoju swojego biznesu i planujesz wejść ze swoją ofertą na zagraniczne rynki zbytu, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję.
Centrum Obsługi Przedsiębiorcy ogłosiło konkurs na opracowanie modelu biznesowego przedsiębiorstwa zmierzającego do jego internacjonalizacji i w związku z tym organizuje szkolenie, mające na celu wyposażenie potencjalnych zainteresowanych w pakiet niezbędnych informacji, jak przygotować poprawny wniosek o dofinansowanie.
Spotkanie informacyjne poprowadzą pracownicy naszej jednostki, którzy nie tylko wyjaśnią regulamin konkursu i warunki, które trzeba spełnić, ale przede wszystkim odpowiedzą  na wszelkie Wasze zapytania również w zakresie trwałości projektu i wytycznych udzielania zamówień publicznych

Spotkanie odbędzie się 20 lutego 2018 roku,
w sali konferencyjnej Centrum Obsługi Przedsiębiorcy,
ul. Moniuszki 7/9 w Łodzi, o godz. 10.00.

Program spotkania

Liczba miejsc jest ograniczona. Do osób, które zakwalifikują się na listę uczestników wyślemy potwierdzenie drogą elektroniczną.
Dodatkowo, jeśli już teraz macie jakiekolwiek pytania, dotyczące konkursu, uprzejmie prosimy o wpisanie ich do formularza zgłoszeniowego. Prowadzący szkolenie odniosą się do nich w trakcie spotkania, co usprawni jego przebieg.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.


Więcej o konkursie tutaj

Materiały ze szkolenia

Pytania i odpowiedzi