http://cop.lodzkie.pl

http://cop.lodzkie.pl

http://www.rpo.lodzkie.pl

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym z ekspertem dot. konkursu Projekty B+R przedsiębiorstw. Konkurs skierowany jest do firm z regionu łódzkiego, a także do konsorcjów przemysłowych z wiodącą rolą przedsiębiorstw.

Głównym celem naboru jest wsparcie finansowe projektów, polegających na przeprowadzeniu łącznie badań przemysłowych i eksperymentalnych prac rozwojowych lub jedynie eksperymentalnych prac rozwojowych (do etapu pierwszej produkcji), służących opracowaniu nowego lub znacząco udoskonalonego produktu lub procesu.

Chcąc jak najlepiej wyjaśnić Wam kryteria, według których oceniane i wybierane będą najmocniejsze projekty, tradycyjnie już organizujemy spotkanie, które wzbogaci swoim udziałem ekspert zewnętrzny.
Nasi konsultanci szczegółowo omówią także dokumentację konkursową, a także dodatkowo odpowiedzą na Wasze indywidualne pytania związane z tym konkursem. Dodatkowy punkt programu będzie związany z wytycznymi udzielania zamówień publicznych oraz trwałością projektów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy
11 stycznia 2018 r., w godz. 10:00 – 15:00

17 stycznia 2018 r., w godz. 9:00 - 14:00
Sala konferencyjna Centrum Obsługi Przedsiębiorcy (I piętro)
ul. Moniuszki 7/9, Łódź
Formularz zgłoszeniowy
Program spotkania

Zgłoszenia przyjmujemy do 16 stycznia br.

Uprzejmie prosimy w formularzu zgłoszeniowym o przedstawienie nurtujących Państwa pytań, dotyczących konkursu, na które udzielimy odpowiedzi podczas spotkania, co znacznie usprawni jego przebieg.

Ilość miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Do osób, które zakwalifikują się na listę uczestników wyślemy potwierdzenie drogą elektroniczną.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Dokumentacja konkursowa

Materiały ze szkolenia

Projekt badawczy i związane z nim zagadnienia, w tym finansowanie badań i wdrożeń w perspektywie finansowej UE na lata 2014-2020
1.2.2 Kryteria merytoryczne
Spotkanie informacyjne z ekspertem – PROJEKTY B+R PRZEDSIĘBIORSTW
Wytyczne udzielania zamówień publicznych

Pytania i odpowiedzi