http://cop.lodzkie.pl

http://cop.lodzkie.pl

http://www.rpo.lodzkie.pl

 

W związku z trwającą II rundą naboru wniosków do 2 listopada, zapraszamy na spotkanie na temat konkursu  1.2.1. Infrastruktura B+R przedsiębiorstw.

Konkurs adresowany jest dla przedsiębiorstw i konsorcjów przemysłowych z rolą wiodącą przedsiębiorcy. Unijne wsparcie przeznaczono na projekty związane z tworzeniem bądź rozwojem istniejącego zaplecza badawczo-rozwojowego, wykorzystywanego do prowadzenia działalności innowacyjnej przedsiębiorstwa.

Spotkanie odbędzie się 19 października br. (czwartek) o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi, przy ul. Moniuszki 7/9, I piętro.  Zgłoszenia przyjmujemy do 17 października br.dź

Wszystkich zainteresowanych konkursem 1.2.1. Infrastruktura B+R przedsiębiorstw zapraszamy na spotkanie informacyjne:
19 października 2017 r., godz. 10:00
Sala konferencyjna Centrum Obsługi Przedsiębiorcy (I piętro) )
ul. Moniuszki 7/9, Łódź


Formularz zgłoszeniowy
Program spotkania

Zgłoszenia przyjmujemy do 17 października br.

Uprzejmie prosimy w formularzu zgłoszeniowym o przedstawienie nurtujących Państwa pytań, dotyczących konkursu, na które udzielimy odpowiedzi podczas spotkania, co znacznie usprawni jego przebieg.

Ilość miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Do osób, które zakwalifikują się na listę uczestników wyślemy potwierdzenie drogą elektroniczną. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Więcej o konkursie

Prezentacja ze spotkania