http://cop.lodzkie.pl

http://cop.lodzkie.pl

http://www.rpo.lodzkie.pl

W tej perspektywie już po raz III ogłosiliśmy konkurs na projekty B+R przedsiębiorstw, skierowany do firm z regionu łódzkiego, a także do konsorcjów przemysłowych z wiodącą rolą przedsiębiorstw.

Głównym celem naboru jest wsparcie finansowe projektów, polegających na przeprowadzeniu łącznie badań przemysłowych i eksperymentalnych prac rozwojowych lub jedynie eksperymentalnych prac rozwojowych (do etapu pierwszej produkcji), służących opracowaniu nowego lub znacząco udoskonalonego produktu lub procesu.

Przypominamy, że max. wartość wydatków kwalifikowalnych projektu to 5 mln zł., a ogólna kwota przeznaczona na dofinansowanie projektów to ponad 62 mln zł.

Chcąc jak najlepiej wyjaśnić Wam kryteria, według których oceniane i wybierane będą najmocniejsze projekty, tradycyjnie już organizujemy spotkanie informacyjno-szkoleniowe. Nasz konsultant szczegółowo omówi dokumentację konkursową, a także dodatkowo odpowie na Wasze indywidualne pytania związane z tym konkursem.

Spotkanie odbędzie się 26 czerwca 2017 roku,
w sali konferencyjnej Centrum Obsługi Przedsiębiorcy,
ul. Moniuszki 7/9 w Łodzi,
w godz. 10.00 – 12.00.

Formularz zgłoszeniowy
Program spotkania

Liczymy na duże zainteresowanie naborem i, co z tym związane równie dużą frekwencją podczas szkolenia.

Serdecznie zapraszamy!!!

Uprzejmie prosimy w formularzu zgłoszeniowym o przedstawienie nurtujących Państwa pytań, dotyczących konkursu, na które udzielimy odpowiedzi podczas spotkania, co znacznie usprawni jego przebieg.

Ilość  miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Do osób, które zakwalifikują się na listę uczestników wyślemy potwierdzenie drogą elektroniczną.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.