http://cop.lodzkie.pl

http://cop.lodzkie.pl

http://www.rpo.lodzkie.pl

Szanowni Burmistrzowie, Wójtowie, Starości,

Jeśli jednym z Waszych celów jest rozwój Waszych małych ojczyzn w kontekście skutecznego przyciągnięcia inwestorów, to aktualnie prowadzony przez Centrum Obsługi Przedsiębiorcy konkurs z pewnością spełni Wasze oczekiwania.

Konkurs, dotyczący kompleksowego przygotowania terenów inwestycyjnych, dostosowanych do potrzeb potencjalnych inwestorów, to niejednokrotnie karta przetargowa, gwarantująca lukratywne kontrakty i co z tym związany permanentny rozwój gminy, miasta, czy powiatu.
Stawka, o którą wciąż macie szansę zawalczyć, jest naprawdę wysoka, bo w tym naborze łączna kwota przeznaczona na dofinansowanie projektów wynosi ponad 42 mln zł, a maksymalna kwota dotacji dla 1 projektu to aż 5 mln zł.

Aby ułatwić Wam ubieganie się o granty na tereny inwestycyjne, serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjno-szkoleniowym, poświęconemu regulaminowi, kryteriom oraz niezbędnym do złożenia załącznikom w trwającym konkursie. Nasz konsultant wyszczególni najbardziej istotne kwestie, a dodatkowo odpowie na Wasze pytania, związane z opracowywaniem dokumentacji konkursowej.

Spotkanie odbędzie się 13 czerwca 2017 roku,
w sali konferencyjnej Centrum Obsługi Przedsiębiorcy,
ul. Moniuszki 7/9 w Łodzi,
w godz. 10.00 – 12.00.

Formularz zgłoszeniowy
Program spotkania

Podsumowując, to już III edycja tego konkursu, w którym dofinansowanie do tej pory otrzymały: Miasto Skierniewice, Gmina Koluszki, Gmina Sławno, Gmina Daszyna, Gmina Uniejów, a także Gmina Moszczenica.

Wierzymy, że zainspirowani sukcesami Waszych lokalnych sąsiadów, weźmiecie sprawy w swoje ręce i spróbujecie zawalczyć o środki unijne na kompleksowe uzbrojenie terenów pod inwestycje.

Liczymy na liczne przybycie na spotkanie i równie duże zainteresowanie konkursem, w którym nabór wniosków zaplanowany jest w terminie 3-12 lipca 2017 r.

Zapraszamy!!!


Uprzejmie prosimy w formularzu zgłoszeniowym o przedstawienie nurtujących Państwa pytań, dotyczących konkursu, na które udzielimy odpowiedzi podczas spotkania, co znacznie usprawni jego przebieg.

Ilość  miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Do osób, które zakwalifikują się na listę uczestników wyślemy potwierdzenie drogą elektroniczną.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.