http://cop.lodzkie.pl

http://cop.lodzkie.pl

Dowiedz się więcej o naszej instytucji - Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Zapoznaj się z jej statutem oraz schematem organizacyjnym, a także dowiedz się, jaką funkcję pełni w obecnym okresie programowania. Tutaj znajdziesz także m.in. dane jednostki, identyfikację wizualną (logotyp COP do pobrania), kontakt do pracowników Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, a także informacje, dotyczące zamówień publicznych oraz ofert pracy w naszej jednostce. Ponadto, jeśli skorzystałeś ze wsparcia w minionej perspektywie 2007-2013, odnajdziesz tutaj wszelkie niezbędne informacje na temat III osi Programu Regionalnego dla województwa łódzkiego.

Kierownictwo
Dyrektor - Łukasz Stajuda

42 230 15 50

Zastępca Dyrektora – Marta Jagodzińska
Główna Księgowa - Anna Michalska
Inspektor Ochrony Danych
Renata Milińska

42 230 15 83

Wydział Administracyjny
Anna Różalska - Sekretariat

42 230 15 50

Justyna Góralska - Sekretariat
Marta Morawska
Jacek Piotrowski
Michał Szcześniewski
Mateusz Kurek
Anna Zgierska
Wydział Instrumentów Finansowych
Naczelnik - Łukasz Gliściński

42 203 14 75

Katarzyna Maciejuk
Monika Rogaczewska
Wydział Kontroli Projektów
Naczelnik - Karolina Grzegorczyk

42 230 15 94

Jarosław Szpak
Maciej Frączek
Anna Jarzyńska
Joanna Kesling
Anetta Kurc
Krzysztof Lewandowski
Paweł Łabęcki
Karolina Mentrycka
Ewelina Odyjas - Szczepocka
Joanna Palusiak
Maja Pietrzak
Adam Szafrański
Katarzyna Starzyńska
Wiktor Strzembosz
Magdalena Tomczak
Szymon Żoruń
Wydział Księgowości i Płatności
Naczelnik - Ewa Kwiatkowska

42 230 15 70

Krystyna Chwiałkowska
Urszula Cichecka
Ewelina Damuć
Agnieszka Goleniewska
Damian Kopytowski
Milena Krawczykowska
Janusz Sobczak
Joanna Stawicka
Wydział Monitoringu i Sprawozdawczości
p.o. Naczelnika - Marta Wasielewska

42 230 15 98

Michał Grzelczyk
Marcin Karbownik
Elżbieta Kowalczyk
Dorota Szeliga-Lechelt
Ewa Tymowska
Sylwia Głowacka
Wydział Odwoławczy
Naczelnik - Katarzyna Borowczyk

42 203 54 57

Anna Gorczakowska
Magdalena Wałowska-Wojtczak
Wydział Realizacji i Rozliczeń
Naczelnik - Katarzyna Kossowska-Ławińska

42 230 15 96

Milena Anzel
Anna Arent
Renata Baraniak
Justyna Boguszewska
Katarzyna Derendarz
Magdalena Erbel
Ewa Gola
Katarzyna Grobelna-Pęśko
zastępca naczelnika Tomasz Izdebski
Michał Jasiak
Agnieszka Kaźmierczak
Justyna Kubiak
Magdalena Kuleta-Kaźmierczak
Aneta Lachowicz
Maciej Lesicki
Katarzyna Łabędzka
Małgorzata Mazurkiewicz
Maria Mes
Maria Olczyk
Joanna Rogulska
Renata Szubska
Agnieszka Trawczyńska
Marta Trojanowska
Elżbieta Urbaniak
Aleksandra Wiktorowicz
Małgorzata Wróblewska
Joanna Ziółkowska
Wydział Wyboru Projektów
Naczelnik - Paulina Ziemińska

42 230 15 50

Anna Antos
Magdalena Bujanowska
Mirosław Czernek
Urszula Gremplewska
Joanna Jabłońska
Andrzej Kowalewczany
Beata Kruk
Renata Laskowska
Sylwia Lepieszka
Ewelina Maciaszczyk
Magdalena Michalak
Katarzyna Misiak
Magdalena Opalińska
Monika Ostojska-Wawrzynów
Katarzyna Spała
Anna Tomaszewska
Karol Wichliński
Zespół Konsultantów
Kierownik - Barbara Ziółek

42 230 15 55 / 42 230 15 56

Mateusz Bednarek
Marcin Nowacki
Adam Patrzykąt
Zespół Obsługi Prawnej
Radca Prawny - Katarzyna Szymura-Strumiłło 42 230 15 50
Radca Prawny - Artur Wasilewski
Zespół Promocji
Kierownik - Małgorzata Szczepaniak

42 230 15 88

Alicja Miśkiewicz
Anna Mularczyk

 

42 203 14 75

Podkategorie